Organizacja

Organizacja

Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych w Strzelinie jest jednostką prowadzącą działalność poręczycielską w ramach Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno- Gospodarczych w Strzelinie.

Organami funduszu są:

ZARZĄD

Zarządem funduszu jest Zarząd Stowarzyszenia, który jest organem odpowiedzialnym za bieżącą działalność poręczycielską. Wspomagany przez Komisję Kwalifikacyjną oraz przez biuro funduszu Zarząd, działając zgodnie z postanowieniami Statutu, udziela poręczeń na rzecz instytucji finansowych, jeżeli Komisja Kwalifikacyjna podejmie uchwałę w sprawie zgody na udzielenie poręczenia.

KOMISJA KWALIFIKACYJNA

Komisja jest organem doradczym, powołanym do rozpatrywania wniosków o poręczenie, kierowanych do biura funduszu. W jej skład wchodzi 8 osób: 4 z grona Zarządu, 4 spośród przedstawicieli organizacji przedsiębiorców:

  • Strzelińskiego Związku Pracodawców;

  • Zachodniej Izby Gospodarczej oddział w Strzelinie;

  • Cechu Rzemiosł Różnych

BIURO FUNDUSZU

Biuro jest miejscem, gdzie prowadzi się bieżące sprawy funduszu. Pracownik biura dokonuje wstępnej analizy wniosku o poręczenie i przedstawia go Komisji Kwalifikacyjnej. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum miasta, klienci bez problemu trafiają do biura funduszu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *